اسپانسر رادیو ملامیم شوید

ما به عنوان یک رسانه‌ی مستقل از دی ماه سال 1396  شروع به فعالیت کردیم،در ماه­های آغازین فعالیت ما به یک پادکست محدود می­شد اما رفته رفته بخاطر استقبال طرفداران چند پادکست و چند برنامه‌­ی دیگر با موضوعات مختلف به رسانه اضافه کردیم.

معرفی برنامه­ های ملامیم:

1.آوازهای زیر زمین و ویژه برنامه­ ها:

اولین پادکستی که ساخته شد آوازهای زیر زمین بود برگرفته از کتابی به همین اسم نوشته­ ی ابراهیم نبوی که درمورد سبک راک در موسیقی ایران بود.

به دلیل کامل نبودن اطلاعات کتاب ما مجبور شدیم با اکثر بزرگان این سبک موسیقی مصاحبه داشته باشیم.بنابراین برنامه­ ویژه­ برنامه به این بخش اضافه شد و ما از دهه­ ی چهل شمسی تا به امروز شروع کردیم با تمام کسانی که تو این سبک موسیقی نقش داشتن مصاحبه کرذیم که این جا چند نمونه را برای شما توضیح می­دهیم:

1.مصاحبه با آقای شهبال شب­پره برای اولین بار در رسانه­ های داخلی. تو این برنامه حرفهایی زده شد که تا حالا از آقای شب پره هیچ جا پخش نشده بود.

2.مصاحبه با آقای پویا محمودی موسس گروه باراد که این افتخار داشتیم بعد از مدتها برای اولین بار در رسانه های داخلی با ایشان مصاحبه کنیم.

3.مصاحبه با  آقای افشین طهماسبی از گروه پیشکسوت خاک ،باز هم افتخار این را داشتیم که اولین رسانه­ ای باشیم که با ایشان توانسته مصاحبه کند.

4.مصاحبه با محمدعلی خواجه­ نوری پس از سالها سکوت

5.مصاحبه با آقای مسیح محقق(شیدی) از پیشکسوتان این سبک باز هم برای اولین بار

و…با خیلی از بزرگان دیگر این سبک موسیقی توانستیم مصاحبه کنیم.لازم است بدانید که در اکثر این برنامه­ ها فایلهایی از آهنگهای این هنرمندان برای اولین بار در رادیو ملامیم پخش شد، فایل هایی که تا به حال شنیده نشده بودند.

میانگین زمان قسمتهای این مجموعه بین 30 تا 120 دقیقه است.که تا کنون بیش از 60 قسمت منتشر شده.هرماه یک یا دو قسمت از این مجموعه تولید می­شود. (اسپانسر محترم این برنامه قابلیت تبلیغ محصول شما را در ابتدا ،وسط و انتهای هر قسمت دارد) .

2.پیشنهاد ملامیم:

ما در این قسمت به معرفی موزیسین­های با استعداد اما کمتر شنیده شده و مستقل می­پردازیم. این برنامه از سبکهای مختلف موسیقی تشکیل شده و هیچ محدودیت سبکی ندارد.تا کنون 10 قسمت آن با میانگین زمانی بین 30 تا 60 دقیقه منتشر شده.(اسپانسر محترم این برنامه هم قابلیت معرفی محصول شما را در طول هر قسمت دارد) این برنامه هر چند ماه یک بار تولید می­شود.

3.ملامیم نیوز:

ما در این برنامه به نقد آهنگهای منتشر شده­ ماهانه­ ی موزیسین های موسیقی مستقل توسط یک کارشناس مهمان می­پردازیم.(زمان پخش این پادکست به دلیل ویروس کرونا هر دو ماه یک بار می­باشد)میانگین زمانی این برنامه بین 30 تا 60 دقیقه است.(اسپانسر محترم ما میتوانیم در طول این برنامه محصول شما را معرفی کنیم)

4.شب خارجی:

این برنامه روایت میلاد اخگر از یک یا چند تک آهنگ یا موزیسین خارجی است.

زمان این برنامه تا 15 دقیقه است که این برنامه به صورت آی جی تیوی هم در اینستاگرام ما قرار می­گیرد.(اسپانسر محترم ما میتوانیم محصول شما را در طول این برنامه معرفی کنیم)

معرفی فعالیتهای صفحه­ ی اینستاگرام ملامیم:

1.کلوپ راک ایران: دراین برنامه هر هفته یک بار به صورت پست اینستاگرامی به بررسی یک آهنگ از هنرمندان سبک موسیقی راک ایرانی می­پردازیم.

2.معرفی نوازندگان حاذق موسیقی از پیشکسوتان تا جوانان است که در طول هفته هر روز به یک ساز اختصاص داده می­شود.

3.انتشار تک آهنگها یا آلبوم های جدید هنرمندان موسیقی مستقل ایران در کانال تلگرام و اینستاگرام

4.موسیقی خارجی:هر هفته معرفی یک تک آهنگ خارجی به صورت پست اینستاگرام

5.معرفی یک گروه یا آنسامبل موسیقی هر هفته به صورت پست در اینستاگرام

(اسپانسر محترم ما می­توانیم محصول شما را در کانال تلگرام به تعداد 1000 دنبال کننده و صفحه ­ی اینستاگرام به تعداد 24700 دنبال کننده معرفی کنیم)

دیگر فعالیتهای ملامیم قبل از ویروس کرونا:

1.ملامیم تیوی:

این برنامه با همکاری تیم کلاکت ساخته شد که تا حالا سه قسمت از آن در کانال یوتیوب kelakettv  پخش شده است .در این برنامه به معرفی موزیسینهای موسیقی مستقل همراه با اجرای آنها می­پردازیم که ساخت این برنامه فعلا بخاطر بیماری کرونا متوقف شده است.این برنامه بعد از کرونا ادامه پیدا میکند.(اسپانسر محترم ما میتوانیم استند لوگوی شما را در این برنامه بگذاریم و همچنین در طول برنامه محصول شما را معرفی کنیم)

2.برگزاری اجرا در کافه ها و سالن­ های کوچک برای موزیسین­ های مستقل:

قبل از کرونا ما با چند سالن و کافه قرارداد داشتیم که برای موزیسینها اجرای موسیقی برگذار می­کردیم.این برنامه بعد از کرونا ادامه پیدا می­کند.(اسپانسر محترم ما میتوانیم استند شما را در این اجراها قرار بدیم)

آمار شنوندگان ملامیم در هفته
(منبع سایت anchor)

آمار شنوندگان در ماه

آمار شنوندگان در هر سه ماه

آمار شنوندگان در همه­‌ی زمان­ها

تعداد دفعات شنیده شده

قسمتهای بیشتر شنیده شده

آمار شنیده شدن پادکستها در کشورهای مختلف

آمار صفحه­ اینستاگرام

مخاطبین مرد بر اساس سن

آمار صفحه­ اینستاگرام

مخاطبین زن بر اساس سن

آمار صفحه­ اینستاگرام

آمار مخاطبین بر اساس مکان جغرافیایی

آمار کلی صفحه­ ی اینستاگرام در طول یک هفته­ ی گذشته

معرفی اعضای کنونی رادیو ملامیم:

1.ملینا اخگر: موسس رادیو ،تدوینگر و مجری رادیو ملامیم

2.مریم ذاکرین:مجری وتدوینگر ملامیم

3.سعید طاهری:گرداننده­ی بخش اینترنتی ملامیم

4.میلاد اخگر:مشاور،نویسنده و مجری بخش شب خارجی ملامیم

اگر شما هم مایلید اسپانسر پادکست رادیو ملامیم بشوید، یک ایمیل در رابطه با محصول، برند یا خدمات مورد نظرتون به آدرس admin@radiomelamim.com ارسال کنید و یا فرم زیر را برای ما پر کنید. ما در اولین فرصت باهاتون تماس می‌گیریم. 

به ما ایمیل بفرستید

0 + 3 = ?